ELTeach

Informácie

ELTeach

 

Zaujíma vás nielen to, ako zvýšiť vaše jazykové kompetencie, ale aj to, ako si rozšíriť svoje pedagogické kompetencie?

 

Práve pre tých, ktorí sa chcú vzdelávať aj v tejto oblasti sme pripravili moderný digitálny dokument v anglickom jazyku. Náš produkt je určený hlavne učiteľom anglického jazyka na prvom stupni základnej školy.

 

  • Ponúka vzdelávacie materiály na viacerých úrovniach od základnej verzie na CD/DVD po verziu profesionál, ktorá v sebe zahŕňa nielen verziu na CD/DVD, ale aj plný prístup k interaktívnej online verzii a následnú možnosť otestovať si svoje kompetencie a získať medzinárodne uznávaný certifikát.

 

Nemusíte sedieť len doma a byť obmedzený internetovým pripojením alebo sa báť, že váš čas vyprší a budete musieť zaplatiť ďalšie poplatky, aby ste si náš produkt mohli opäť prehrať. Verzie na CD/DVD sú ľahko ovládateľné a prehrateľné v každom PC a môžete ich využívať neobmedzene.

 

To ako bude vaša vyššia verzia kurzu vyzerať je úplne na vás. Podľa vašich požiadaviek vám ju prispôsobíme na mieru.

 

Náš produkt nám umožní

  • krok za krokom nadobudnúť nové profesijné kompetencie, ktoré môžete využiť pri vyučovaní anglického jazyka na 1. stupni základnej školy,
  • pomôžu vám pri tom aj inštruktážne videá,
  • oboznámiť sa s množstvom najnovších metodických materiálov pre učiteľov,
  • získať kompetencie lepšieho sebahodnotenia.

Jednotková cena za jeden produkt je 308,58 EUR, verzia offline alebo online.

 

V prípade vášho záujmu kontaktujte oprávneného distribútora pre tento produkt, spoločnosť National Geographic Learning | Cengage Learning, 20 Channel Center Street, Boston, MA 02210, USA, kontaktná osoba Steve King, e-mail steve.king@cengage.com, alebo prostredníctvom webstránky www.elteach.com

 

ELTeach Žiadne produkty v tejto kategórií.